Kalendarium

Dodaj Wydarzenie
     Dodano: 16-11-2018      Autor: Astra2315

6 Międzynarodowe Targi Zdrowej żywności, Zdrowego Stylu życia i Ekorodziny "Ekostyl 2018" w Bielsku-Białej

6 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2018 – Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej. Targi EKOstyl 2018 - największa na południu Polski, impreza branżowa o charakterze biznesowym. To miejsce prezentacji nowych produktów i usług związanych ze zdrowiem, a także nawiązywania kontaktów i poszukiwania partnerów na pograniczu czesko-polsko-słowackim.

Dzięki bogatej ofercie i połączeniu w jednym wydarzeniu głównych tematów i najnowszych trendów – targi cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno profesjonalistów z ekobranży, jak i szerokiego grona świadomych konsumentów . Organizatorzy Targów EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są właśnie odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami .

Zaproszenie do odwiedzenia targów kierowane są do sieci handlowych, właścicieli ekosklepów, , gabinetów SPA, odnowy biologicznej i wellness, uzdrowisk i hoteli, restauratorów, Dla menagerów tych podmiotów – targi to wymarzone miejsce, gdzie można nawiązać interesujące kontakty biznesowe, poszerzyć swoją ofertę o najnowsze produkty, porównać ceny, zdobyć wiedzę o nowych trendach i produktach dla zdrowia i podniesienia jakości życia.

Targi będą się składać z trzech odbywających się jednocześnie modułów: • ekspozycji żywności ekologicznej, naturalnej oraz regionalnej - do udziału zapraszamy rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności ekologicznej i tradycyjnej z Polskii z zagranicy; • ekspozycji produktów i us