Ogłoszenia

Misja Natura - Szlakiem podkowca małego.

     Dodano: 20-08-2015      Autor: FundacjaWIE

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych zaprasza na emisję jedenastego odcinka serialu Misja Natura pt. „Szlakiem podkowca małego”. Odcinek wyemitowany zostanie w najbliższą sobotę 22 sierpnia o godzinie 13.25 na antenie telewizyjnej Dwójki.

Tym razem wraz z bohaterami serialu udamy się do Pienin, gdzie wyruszymy w podróż „Szlakiem podkowca małego”. Gosia z Romkiem mają za zdanie odnaleźć nietoperze – podkowce małe. Podczas swoich poszukiwań poznają miejsce występowania rzadkiego pienińskiego mchu – bezlistu okrywowego, składają wizytę puchaczowi i udowadniają, że ma on ścisły związek z … pasterstwem. W tym czasie w centrali misji pojawiają się tajemnicze odgłosy, które słyszy jedynie koordynator. O tym czy koordynatorowi uda się zlokalizować źródło tajemniczych dźwięków przekonamy się już w najbliższym odcinku.

Zapraszamy na emisję! Więcej informacji o serialu na stronie www.misjanatura.serial.fwie.pl i kanale YouTube serialu www.youtube.com/channel/UC2hChA8cfI6fopGyeJ4uhoQ, na którym można obejrzeć trailer jedenastego odcinka.