Portal Komunikacji Ekologicznej Zielona Bandera - Twoje konto.

Witaj w swoim profilu!

Tutaj możesz edytować konto, zakładać grupy, dodawać zdjęcia i filmy, a przede wszystkim kontaktować się z innymi Użytkownikami naszego portalu. Wszyscy którzy posiadają u nas konto, mają także możliwość dodawania ogłoszeń i ciekawych wydarzeń, które będą potem widoczne dla innych Użytkowników.

Jeżeli prowadzisz działalność w branży ekologicznej, wypełnij dokładnie swój profil (opis, słowa kluczowe, opis produktów/usług) i edytuj go na bieżąco. Im więcej napiszesz o sobie/swojej działalności, tym łatwiej znajdą Cię inni użytkownicy, którzy mogą stać się Twoimi klientami lub współpracownikami.

Nie musisz być jednak zawodowo związany z ekologią, by aktywnie uczestniczyć w życiu naszego portalu. Wypełnij swój profil informacjami, które dobrze opisują Twój styl życia i zainteresowania. Dzięki temu łatwiej nawiążesz kontakty z innymi i znajdziesz w naszym portalu informacje których potrzebujesz.

U nas możesz dzielić się z innymi swoimi pasjami, wymieniać informacje i doświadczenia, kreować nowe projekty i wydarzenia.

Korzystaj aktywnie z funkcji które Ci udostępniamy, daj się odnaleźć i sam znajdź to czego szukasz! :-)