O nas


Polconn (www.polconn.com) od 2005 roku organizuje imprezy żeglarskie dla Klientów indywidualnych i firm. Zajmujemy się głównie czarterami jachtów, organizacją rejsów i regat morskich w najbardziej atrakcyjnych rejonach świata oraz wypraw żeglarsko-nurkowych.

Żeglarstwo jest naszą pasją, która pozwala odkrywać i poznawać świat, będąc jednocześnie bardzo blisko natury. W tej dyscyplinie sportu kluczowymi elementami są dobra komunikacja i współpraca. Stąd pomysł na Zieloną Banderę - Portal Komunikacji Ekologicznej, który ułatwi nawiązanie kontaktów wszystkim osobom związanym z branżą ekologiczną i zainteresowanym ekologicznym stylem życia.

Działalność portalu ma na celu pobudzenie popytu i podaży na produkty i usługi ekologiczne, a także produkty regionalne, przy współudziale różnych instytucji i organizacji wspierających. Współpraca wszystkich zainteresowanych rozwojem branży ekologicznej będzie sprzyjać zdrowej rywalizacji, wdrażaniu nowych technologii, poszanowaniu klienta, a także promowaniu ekorynku na szerszą skalę.


Zapraszamy do współpracy!

Zespół Zielonej Bandery