Polityka Prywatności

Portal Komunikacji Ekologicznej Zielona Bandera szanuje prawo do prywatności swoich Użytkowników. Na tej stronie publikujemy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o Użytkownikach naszego portalu.
  1. Administratorem danych osobowych jest Polconn - Bartosz Obracaj z siedzibą w Bielsku-Białej (kod pocztowy 43-300), ul. Hałcnowska 37 wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Prezydenta Miasta Bielska-Białej, będącą administratorem tych danych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych.
  2. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych produktów, usług stanowiących tzw. prawnie uzasadniony interes Polconn, a także przez podmioty trzecie do celów marketingowych (Royal Ad) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) i nie są przekazywane innym odbiorcom, organizacji międzynarodowej czy do państw trzecich. Osoba której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, wynika z przepisów, ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości realizowania usługi. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania po stronie Administratora danych osobowych.
  3. Strona portalu Zielona Bandera używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu realizacji funkcji naszego serwisu. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
  4. Wszystkie zbierane przez Polconn dane osobowe Użytkowników portalu Zielona Bandera są przetwarzane wyłącznie w celu skutecznej realizacji funkcji portalu, a dostęp do nich posiadają jedynie uprawnieni pracownicy Polconn zajmujący się administracją bazy danych.
  5. Pełne korzystanie z funkcji portalu Zielona Bandera wymaga od jego Użytkowników wypełnienia formularza rejestracyjnego. Wszystkie dane wymagane w formularzu służą usprawnieniu komunikacji między Użytkownikami portalu i w takim celu są gromadzone.
  6. Portal Zielona Bandera oferuje rozbudowane funkcje komunikacyjne takie jak forum, blog i poczta wewnętrzna. Korzystając z tych funkcji po zalogowaniu Użytkownicy portalu publikują treści które stają się tym samym publicznie dostępne.
  7. Portal Zielona Bandera udostępnia swoim Użytkownikom ich stronę profilową dostępną po rejestracji. Strona ta pozwala na wgląd, modyfikację i usunięcie danych osobowych Użytkownika. Rejestracja w portalu Zielona Bandera jest bezpłatna i dobrowolna. Każdy Użytkownik może w dowolnym momencie usunąć swój profil.
  8. Naszym celem jest zapewnienie Użytkownikom portalu Zielona Bandera maksymalnej ochrony ich prywatności przy zachowaniu wszystkich funkcji portalu. Jeżeli Twoim zdaniem nie chronimy Twoich danych w sposób właściwy przedstaw nam swoją opinię kontaktując się z nami.