Dystrybutor produktów ekologicznych i naturalnych

Wyślij wiadomość
 • logo
 • Adres: Księża Grobel 21
  43-502 Czechowice-Dziedzice

 • Tel: 603 393 190

 • Strona www: www.biowita.com.pl
 • BIOWITA jest dystrybutorem w Polsce certyfikowanych produktów ekologicznych oraz produktów naturalnych i urządzeń medycznych.

  W naszej ofercie znajdą Państwo zimnotłoczone BIO Oleje Arganowe spożywcze i kosmetyczne oraz nierafinowany BIO Olej Kokosowy. Jesteśmy również głównym dystrybutorem naturalnych produktów wysokobiałkowych i niskowęglowodanwych z linii Adam’s Fitness Food. Niedawno naszą ofertę produktów ekologicznych poszerzyła BIO Herbata z Czystka (Cistus Incanus) - bogata w polifenole, wskazana dla osób z boreliozą. Wprowadziliśmy również nasz pierwszy produkt bezglutenowy - Shirataki - najmnie kaloryczny makaron na świecie - niezastąpiony dla osób z nadwagą:  0%  cukru,  0%  cholesterolu. Polecamy estry etylowe kwasów Omega 3 OmegaRegen Skin Care i OmegaRegen Cardio - najlepiej przyswajalną postać kwasów Omega 3 oraz urządzenia medyczne do terapii polem magnetycznym (Promag, Dormisan) i mechanicznej kompresyjnej (Venen Walker).

  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

  Misją firmy jest promowanie naturalnej i zdrowej żywności uprawianej i tworzonej w sposób ekologiczny, bez środków chemicznych, metali ciężkich i pestycydów, pozbawionej Genetycznie Modyfikowanych Organizmów. Zmieniając swoje nawyki żywieniowe pragniemy by zdrowa żywność już na stałe zagościła i w Państwa domach.

  Produkty Adam’s Fitness Food można znaleźć w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgi

 • Oferta:

 • Bio oleje arganowe, Bio Olej kokosowy, Bio Herbata z Czystka (Cistus Incanus), naturalne produkty niskowęglowodanowe i wysokobiałkowe, shirataki, urządzenia medyczne do terapii polem magnetycznycm i mechanicznej kompresyjnej