BIBUS MENOS

Wyślij wiadomość
 • logo
 • Adres: Spadochroniarzy 18
  80-298 Gdansk

 • Tel: 586609570

 • Strona www: www.bibusmenos.pl
 • Firma BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako spółka MENOS Sp. z. o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład Holdingu BIBUS.

  Naszym Klientom staramy się zapewnić kompleksową obsługę w przypadku każdego zlecenia. Na bazie produktów dostarczanych przez wyselekcjonowanych i sprawdzonych dostawców tworzymy indywidualne i systemowe rozwiązania.

  Jednym z głównych fundamentów działalności BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest sprzedaż komponentów i rozwiązań. Posiadamy w ofercie blisko 50 tysięcy artykułów dostarczanych przez kilkadziesiąt uznanych światowych marek.

  Nasza działalność sprzedażowo-produkcyjno-usługowa opiera się na następującym podziale:

  - automatyka

  - mechatronika (między innymi technika napędowa: sprężyny gazowe Bansbach, siłowniki elektryczne Thomson czy w ramach techniki tłumienia - wibroizolatory ACE)

  - pneumatyka (między innymi siłowniki pneumatyczne Camozzi, serwonapędy CKD Corporation - Absodex Direct Drive)

  - hydraulika siłowa (w tym serwis) pompy hydrauliczne, silniki hydrualiczne, układy skrętu, rozdzielacze hydrauliczne etc.

  - druk 3D (profesjonalne systemy 3D, usługi i serwis) - dystrybucja produktów wielu renomowanych dostawców

  - pompy i systemy

  - technika szynowa

  - badania i rozwój

  - projektowanie

  W ramach działalności OZE dostarczamy silniki elektryczne WEG stosowane w elektrowanich wiatrowych. Oferujemy także naczynia wzbiorcze do instalacji solarnych oraz dmuchawy do przydomowych oczyszczalni ścieków.