NaturapH

Wyślij wiadomość
 • logo
 • Adres: ul. Mickiewicza 1
  43-300 Bielsko-Biała

 • Tel: 604 556 775

 • Strona www: www.naturaph.pl
 • Nasza firma - NaturapH jest w Polsce, oficjalnym importerem i dystrybutorem certyfikowanych produktów dr. h. c. Peter Jentschura.

   

  Zajmujemy się oczyszczaniem organizmu z toksyn, odkwaszaniem i utrzymaniem równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie oraz skuteczną dietą na odchudzanie, czyli walką min. z nadwagą i cellulitem oraz propagowaniem zdrowego stylu życia.

   

  Oczyszczanie i odkwaszanie organizmu we współczesnym świecie pełnym toksyn, zanieczyszczeń i złych przyzwyczajeń człowieka, nabiera coraz większego znaczenia w zachowaniu zdrowia i procesie zdrowienia. Negatywne konsekwencje zakwaszenia odczuwa każdy, kto nie dba o zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie.

   

  Poszukiwanie skutecznej drogi rozwiązania takich problemów jak szybsze starzenie się organizmu, powstawanie cellulitu, wypadanie włosów, dolegliwości menopauzy, migreny, zakwaszenie organizmu wskutek intensywnego wysiłku fizycznego itd., po wielu latach badań, doprowadziło dr Petera Jentschurę do opracowania skutecznej diety odchudzającej, czyli metod tzw. kuracji oczyszczającej poprzez odkwaszanie, która bazuje na kilku podstawowych produktach.

   

  Dziś produkty te znane są i cenione w całej Europie i na świecie. Sam fakt ich popularności świadczy o ich wartości i skuteczności działania.

   

  Wszystkie produkty, są w 100% produktami naturalnymi, nie zawierają substancji konserwujących, ulepszaczy, dodatków smakowych i zapachowych, posiadają certyfikat BIO oraz certyfikat WESSLING.

   

  Produkt kosmetyczny, mianowicie sól zasadowa MeineBase jest produktem w 100% naturalnym posiadającym certyfikat kontrolowanych kosmetyków naturalnych BDIH.

 • Oferta:

 • W naszej ofercie znajdą Państwo produkty bezglutenowe, bez cukru i bez laktozy oraz herbatkę ziołową - idealne dla diabetyków i osób dbających o zdrowy tryb życia, które chcą zachować równowagę kwasowo-zasadową. Znajdą Państwo u nas również sól i bieliznę zasadową oraz różnego rodzaju szczotki do masażu ciała - produkty te pomocne są przy walce z cellulitem oraz wspomagają naturalną funkcję wydalniczą naszej skóry.
 • Posiadane certyfikaty:

 • Rolnictwo ekologiczne

  Rolnictwo ekologiczne