Wiatrowy Sad - Tłocznia soków z owoców i warzyw

Wyślij wiadomość
 • logo
 • Wiatrowy Sad położony jest w pobliżu Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrogi, w gminie Dmosin. Od 2011 roku, jako prekursorzy w województwie łódzkim, rodzinnie, zajmujemy się tłoczeniem soków z owoców i warzyw.

  Dbając o zdrowie i podniebienie konsumentów naszych soków, produkujemy je ze świeżych owoców pochodzących z własnego gospodarstwa sadowniczego, które objęte jest programem Integrowanej Produkcji Owoców (IPO). Gwarantem jakości naszych owoców jest Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, pod której stałą kontrolą znajdują się nasze uprawy.

  Proces technologiczny polega na tłoczeniu owoców i warzyw, co pozwala uzyskać optymalną ilość soku przy zachowaniu wszystkich składników odżywczych. Odpady pozostałe po wyciskaniu są niemal zupełnie suche, więc nic się nie marnuje. Uzyskujemy naturalnie mętne soki, posiadające bogaty bukiet smaków przy zachowaniu właściwości surowych owoców i warzyw, co doskonale wpływa na cały organizm.

  Należy podkreślić, że względu na specyfikę produkcji - wykluczającej użycie sztucznych dodatków spożywczych i konserwantów - Soki z Wiatrowego Sadu tłoczone są z całych, zdrowych, świeżych owoców. Nie zawierają konserwantów, dodatku wody czy cukru.

  Soki zachowują świeży smak i aromat owoców do 14 dni po otwarciu (bez konieczności trzymania w lodówce), dzięki pakowaniu w worek Bag in box. Specjalny zawór worka Bag in box pozwala na wielokrotne dozowanie soku bez dostępu powietrza do wewnątrz, co zabezpiecza go przez zepsuciem.

  Sok jabłkowy stanowi bazę naszych produktów, jego mieszanki z różnymi owocami i warzywami oferują niespotykaną na rynku paletę s

 • Oferta:

 • Nasza gama smaków: 1. Jabłkowy 2. Jabłko aronia 3. Jabłko gruszka 4. Jabłko rabarbar 5. Jabłko marchew 6. Jabłko burak 7. Jabłko seler 8. Jabłko mięta 9. Jabłko czarna porzeczka 10. Jabłko czerwona porzeczka 11. Jabłko biała porzeczka 12. Jabłko wiśnia 13. Jabłko malina 14. Jabłko z owocem czarnego bzu* 15. Sok pomidorowy z porem 16. Jabłkowo korzenny
 • Posiadane certyfikaty:

 • Jakość Tradycja

  Jakość Tradycja
  Integrowana produkcja

  Integrowana produkcja