Współpraca

Zachęcamy Was do współpracy z Zieloną Banderą!

Zapraszamy wszystkich, którzy w ramach swojej pracy zawodowej bądź wolnego czasu interesują się ekologią i zdrowym trybem życia. Jeśli macie ciekawe, niekonwencjonalne pomysły, chcecie pochwalić się swoimi działaniami, zaprosić innych na ważne wydarzenie, albo macie ciekawe informacje z branży eko i chcecie się nimi podzielić - piszcie do nas.

Chętnie włączymy się w realizację i promocję Waszych projektów, tych dużych, małych i zupełnie nietypowych. W ramach naszych możliwości będziemy promować działania i wspierać inicjatywy zarówno ogólnopolskie, jak i lokalne.

Możecie również podjąć z nami stałą współpracę. Jeśli macie jakieś propozycje związane z naszym portalem, chcielibyście coś ogłosić, oznajmić, podzielić się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem*, piszcie do nas na adres biuro@zielonabandera.pl  Liczymy na to, że dzięki współpracy z Wami portal będzie tętnił życiem, systematycznie się rozwijał i wspierał swoimi działaniami Społeczność Ekologiczną. Wspólnie możemy zdziałać więcej.

Zapraszamy do współpracy!

 *Redakcja Zielonej Bandery zastrzega sobie prawo wyboru spośród nadsyłanych materiałów tych, które odpowiadają profilowi naszego portalu.